November 8, 2016

Within a decade, a loaf of wheat bread may cost $23 in a grocery store in the United States, and a 32-oz package of sugar might run $62. A 64-oz container of Minute Maid Orange Juice, meanwhile, could set you back $45.71. This is all according to a new report released...

Please reload

Recent Posts

November 18, 2018

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

12725 W Indian School Rd, Ste E-101 Avondale AZ United States 85392  /  info.harvesttimegroup@gmail.com  /  Corporate Website: www.harvesttimegroup.org / Corporate Office: (877) 726-7608

                                                                                                                                                              info@harvesttimegroup.org                

©2017 BY HARVEST TIME GROUP. PROUDLY CREATED Dr. BizTech

FOLLOW US ON SPREAKER

ETH Coin.png
Litecoin-logo.png
tbc2coin-accepted-here.jpg
BOH Logo.png